CBD

Profesjonalna produkcja suszu CBD-Polska jak Kalifornia

Choć polski rynek konopny jest jeszcze w powijakach, można go porównać do amerykańskiego. W Polsce nie brakuje jednak przykładów, które mogą dorównać amerykańskiemu marzeniu. To profesjonalna produkcja na Warmii suszu CBD. Cannabisland to farma konopi warta od kilkudziesięciu do kilku milionów złotych. Produkcja suszu konopi odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Wysoka jakość i sterylność

Cannabisland znajduje się w pobliżu Warmii w gminie Biskupiec. Firma wyróżnia się spośród innych polskich firm na rynku polskim profesjonalną i wysokiej jakości uprawą konopi włóknistych, oraz produkcją suszu CBD.

CBD susz jest produkowany nie tylko z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, ale również z zachowaniem ścisłej czystości i sterylizacji. Aby przekroczyć progi hali produkcyjnej, każdy musi przejść przez "śluzę powietrzną".

To właśnie w specjalnej śluzie powietrznej pyłki i kurz są usuwane przez specjalne dysze.

Amerykański sen o konopiach

Uprawa roślin konopi to pierwszy krok do produkcji suszu CBD. Młode rośliny nasion konopi są produkowane w mateczniku, gdzie mogą rosnąć w szklarni. Wszystko to odbywa się z dbałością o odpowiednią temperaturę, oświetlenie, wilgotność i optymalną wentylację.

Kolejny boks znajduje się na hali produkcyjnej Cannabisland i mieści rośliny konopi w fazie wegetatywnej. Warunki są również szklarniowe, a co najważniejsze czyste i sterylne. Kolejny box zawiera dojrzałe rośliny konopi. Cały proces jest kontrolowany przez najnowocześniejszy sprzęt komputerowy.

Suszarnie znajdują się wyłącznie w hali produkcyjnej. Pomieszczenia te również wyposażone są w najnowocześniejszą technologię regulowania temperatury i wilgotności podczas suszenia kwiatów konopi. Zapewniają również odpowiedni przepływ i cyrkulację powietrza.

Profesjonalne laboratorium

Topy suszonych i zebranych kwiatów konopi są przycinane. Pracownicy Cannabislandu ręcznie usuwają małe listki z topów. Przycinanie jest procesem drobiazgowym i precyzyjnym. Należy uważać, aby nie usunąć żadnych cennych trichomów. Dzięki temu otrzymujemy wysokiej jakości susz i piękne topy.

Dopracowane topy są dokładnie badane i testowane przez farmaceutę. Wszystko to odbywa się w profesjonalnym laboratorium Cannabisland. Za kulisami można dowiedzieć się więcej o całym procesie uprawy i produkcji. Mops odwiedził Cannabisland z kamerą. Możecie obejrzeć jego wideorelację.