Ciekawostki i porady

10 Wskazówek dotyczących trzymania marihuany z dala od dzieci

Nie potrzeba wiele aby wiedzieć, że dzieci gryzące brata w palec lub wykonujące inne bardzo zabawne czynności są atrakcyjne dla wszystkich grup wiekowych. Coś o niewinności młodzieży sprawia, że dzieci jedzące piasek lub ssące cytrynowe złoto komedii. Komedia ta będzie jednak mniej atrakcyjna, jeśli zamienimy cytrynę na marihuanę jadalną.

Z ciekawością dzieci piękna, ale często nieubłagana bestia, trzymanie ich z dala od marihuany, jadłodajni, koncentratów, leków i innych wrażliwych rzeczy jest ważnym zadaniem.

Znasz swoje dzieci lepiej niż ktokolwiek inny, i jako takie, jak najlepiej powstrzymać je przed znalezieniem rzeczy, których nie chcesz, aby znalazły. Ale aby pomóc wszystkim kochającym rodziców, zebraliśmy 10 wskazówek, które pomogą Ci zabezpieczyć Twój schowek i trzymać go z dala od wędrownych rąk dzieci.

1. ZAMEK I KLUCZYK

Brzmi naturalnie, ale pewnie nie wyszedłbyś z domu bez zamknięcia drzwi wejściowych, więc po co zostawiać jakąś marihuanę leżącą w pobliżu? W najgorszym przypadku, podczas gdy Twoje dziecko może znaleźć wspomniany pojemnik, zaintrygowane tym, co jest w środku, nie będzie w stanie wejść bez klucza. I o ile nie przeniosą pomysłowości na zupełnie nowy poziom, proste urządzenie do przechowywania z zamkiem powinno wystarczyć, aby powstrzymać wszelkie zewnętrzne zakłócenia.

2. PODSTĘPNE KRYJÓWKI

Dzieci mogą być ciekawskie, ale nie posiadają światowej mądrości dorosłych (OK, większość dorosłych). Jako takie, specjalnie zaprojektowane kryjówki w całym domu mogą być świetnym sposobem na utrzymanie cennych przedmiotów z dala od palców pokrytych czekoladą. Istnieją nawet produkty, które są przeznaczone do naśladowania gniazdek wtykowych. Wystarczy przekręcić śrubę, a przedni panel zostanie poluzowany, aby odsłonić ukryte miejsce.

3. EDUKACJA

Edukacja, edukacja, edukacja! Dla dwulatka może to być problematyczna mantra do nauki, ale poprzez edukację i wzmocnienie pozycji małych dzieci, stosowanie marihuany, zarówno medyczne jak i rekreacyjne, może być tematem otwartym. Nie oznacza to zgadzania się na używanie marihuany od najmłodszych lat, ale jeśli dzieci rozumieją wpływ i reperkusje tej substancji, to miejmy nadzieję, że nie ma potrzeby szukania skomplikowanych kryjówek.

Zdecydują się zostawić ją samą, tak samo jak alkohol. Na rynku dostępne są również bardzo przydatne książki, które mogą pomóc w edukacji dzieci na temat marihuany.

4. GÓRNA PÓŁKA

Znajdź najwyższą szafę, jaką masz, tę, która potrzebuje nawet palców, aby sięgnąć do jej tyłu. Następnie dodaj wysokość podnóżka. Wszystko, co pasuje do tej wysokości, możesz tam przechowywać swoje marihuanę.

Reżyserzy "Home Alone" nie wymyślili scenariusza sami. Dzieci znajdą sposób na pokonanie przeszkód, nawet jeśli będzie to oznaczało układanie pudełka z klocków Lego na krześle, na stołku, czy też pudełka z garażu.

5. DEKLARACJA ROŚLIN

Ukrywanie się na widoku jest często najlepszym podejściem. Jeśli, jak wielu dorosłych, jesteś otwarty i szczery w kwestii używania marihuany, twoje dzieci będą wiedziały, że gdzieś w domu będzie ich trochę.

Sadząc wabik, ich uwaga zostanie odwrócona od prawdziwego artykułu. Wabik można jeszcze zabezpieczyć dowolną z wymienionych wcześniej metod, ale zanim do niego dojdą, ich zainteresowanie powinno być zniesione.

6. MASKOWANIE ZAPACHU

Choć wielu z nas uwielbia dobrą, śmierdzącą odmianę, to jednak jest ona również jak wystrzał w niebo flary dla twoich dzieci. Nawet jeśli będą musiały skorzystać z pomocy domowego zwierzęcia domowego, zapach marihuany wystarczy, by skusić je do jego znalezienia. Gdziekolwiek zdecydujesz się ukryć swoją marihuanę, upewnij się, że jest ona przechowywana w próżniowym lub bezwonnym pojemniku.

7. NA ZEWNĄTRZ DOMU

Drastyczne podejście, ale też jedno z najbezpieczniejszych. Nie oznacza to podróżowania po liniach stanowych czy powiatowych za każdym razem, gdy chcesz zapalić, ale zamiast tego korzystanie z garażu czy szopy ogrodowej. Tego typu lokalizacje mają naturalnie tendencję do wysokich lub nieuchwytnych kryjówek.

Może to być również świetny sposób na ukrycie zapachu marihuany, aby zapach nie działał jak szlak okruchów chleba z powrotem do twojego schowka. Wystarczy tylko pomyśleć o przyzwoitej wymówce, by spędzić kilka godzin w garażu każdego dnia.

8. BEZPIECZEŃSTWO

Następny krok od zamka i klucza. Jeśli masz starsze dzieci, sztuka wybierania zamków lub używanie brutalnej siły w celu uzyskania dostępu do zamkniętego pojemnika może spowodować, że przemyślisz swoją strategię. Jeszcze mniejsze i tańsze sejfy oferują niesamowicie bezpieczny sposób przechowywania towarów. To nie musi być tylko marihuana; teraz może to być idealny moment, aby zablokować inne cenne przedmioty.

Pamiętaj tylko, aby trzymać kombinację w bezpiecznym miejscu, w przeciwnym razie złamanie sejfu rodzinnego będzie prostym zadaniem dla ciekawskich.

9. W SAMOCHODZIE

Jeśli nie masz wysokiej półki, garażu lub szopy do wykorzystania jako miejsce do przechowywania swojego schowka, następną najlepszą rzeczą jest samochód. Bezpieczne, gdy nie jesteś w nim, jest również mało prawdopodobne, że małe dzieci będą w stanie dostać się do wnętrza pojazdu, aby zbadać różne schowki i różne obszary dostępne do przechowywania konopi. Nawet gdy znajdują się w samochodzie, foteliki samochodowe i pasy bezpieczeństwa powinny trzymać je mocno na miejscu, aby nie dopuścić do jakiegokolwiek śledztwa i odkrycia twojego cennego towaru.

Oczywiście, w zależności od tego, gdzie na świecie mieszkasz, nie koniecznie zalecamy noszenie ze sobą marihuany podczas jazdy z dziećmi.

10. UNIKAJ KUCHNI

Ta ostatnia może pomóc nam dorosłym, tak samo jak dzieciom, ponieważ w związku z boomem na marihuanę, zbyt łatwo może się zdarzyć, że towary zawierające marihuanę będą dostarczane w opakowaniach wyglądających jak zwykłe słodycze lub ciastka. Podczas gdy najważniejszym miejscem dla każdego jedzenia jest kuchnia, jest to również pierwsze miejsce, w którym dzieci będą wyglądać, gdy są głodne, co przypadkowo jest dużo czasu.

Albo dekantując jadło do odpowiedniego i bezpiecznego pojemnika w celu usunięcia powabu jakiegokolwiek opakowania, albo przechowując jadło w zupełnie innym miejscu niż kuchnia, powinieneś być w stanie uniknąć potencjalnych problemów.