Marihuana lecznicza

Calvin "Megatron" Johnson otwiera PRIME Dispensaries w Michigan

Calvin "Megatron" Johnson otworzy PRIME Dispensaries w Michigan

Posted by Lori Ann Reese on 09/15/2020 in Medyczna Marihuana

Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Głównego Lekarza

Czasami można odnieść wrażenie, że przychodnie z konopiami indyjskimi otwierają się tylko w określonej dzielnicy. A kiedy wchodzisz do poradni medycznej lub poradni dla dorosłych, istnieje prawdopodobieństwo, że nie jest ona własnością lub nie jest prowadzona przez osobę kolorową (POC). To nie jest problem tylko w Michigan, to jest problem w całym kraju, a stany próbują zająć się programami sprawiedliwości społecznej.

Punkty sprzedaży marihuany oznaczają duży biznes dla inwestorów i właścicieli. Ale mają one bardziej dalekosiężny wpływ na gospodarkę, gdziekolwiek są dopuszczone do działania. Przychodnie tworzą dobrze płatne miejsca pracy. Dają nowe, szybko rozwijające się możliwości kariery. A w wielu rejonach Michigan, które mocno ucierpiały gospodarczo, mogą oznaczać nową rewitalizację przestrzeni komercyjnych.

O legendzie NFL Calvinie Megatronie Johnsonie

Jeśli jesteś fanem Detroit Lions, prawdopodobnie pamiętasz słynnego Calvina "Megatrona" Johnsona. Nawet jeśli nie jesteś fanem Detroit Lions, wiesz, że Johnson jest jednym z największych receiverów w historii National Football League (NFL).

Calvin Johnson został uznany za jednego z 10 najlepszych odbierających i 100 najlepszych graczy futbolu amerykańskiego wszech czasów. Urodził się w Georgii i grał jako letterman w Sandy Creek Highschool w Tyrone, GA. Został zwerbowany i stał się trzyletnim starterem w drużynie Patriots. Przez cały okres swojej kariery grał w Michigan, dla Detroit Lions.

Podczas kariery Megatrona Johnsona od 2007 roku do jego odejścia z NFL w 2015 roku, żaden zawodnik nie pobił jego liczby jardów odbiorczych, przyłożeń i 100-jardowych zagrań. Jego legendarny rekord 5,137 jardów odbiorczych od 2011 do 2013 roku jest wyższy niż odnotowany dla jakiegokolwiek innego gracza w ciągu trzyletniej kadencji NFL.

Przekazanie sześciocyfrowej darowizny na badania nad bólem do Harvard Medical Cannabis Institute

Jeśli ktokolwiek rozumie wpływ przewlekłego bólu, to jest to zawodowy sportowiec. Zawodowi piłkarze doznają poważnych urazów, które mogą skutkować TBI (traumatyczne urazy mózgu), uszkodzeniem nerwów, urazami pleców i kręgosłupa, zapaleniem stawów i innymi przewlekłymi dolegliwościami bólowymi.

Zawodowi sportowcy nie mogą używać medycznej marihuany i są regularnie poddawani badaniom przesiewowym na obecność narkotyków. Oznacza to jednak, że sportowcy mają niewiele alternatyw, jeśli chodzi o leczenie bólu. Podobnie jak wielu innych Amerykanów, mają do wyboru znoszenie nieznośnego bólu lub codzienne stosowanie leków opioidowych w celu uśmierzenia bólu.

W sierpniu 2019 roku Calvin Johnson, jego żona Brittney Johnson i partner Rob Sims przekazali znaczną, sześciocyfrową darowiznę na rzecz Międzynarodowego Instytutu Fitomedycyny i Medycznych Konopi na Harvardzie. Program badawczy bada wpływ marihuany na przewlekłą encefalopatię urazową i leczenie bólu.

Johnson jest zdeterminowany, aby dokonać zmian. Była legenda NFL chce wywrzeć wpływ poprzez otwieranie przychodni z medyczną marihuaną na obszarach Michigan, które niektóre duże sieci mogą przeoczyć. Jest to coś więcej niż tylko osobiste zaangażowanie, jest to strategiczny, oddolny wysiłek mający na celu ożywienie miast i miasteczek w Michigan, które zmagają się z utratą pracy, bezrobociem i nierównościami społecznymi.

Uruchomienie PRIME jako nowej sieci punktów sprzedaży medycznej marihuany w Michigan

Calvin Johnson i jego żona Brittney otrzymali wstępną zgodę na otwarcie punktu sprzedaży medycznej marihuany w Michigan w lutym 2019 roku. W sierpniu 2019 roku Calvin został mianowany członkiem zarządu Michigan Cannabis Industry Association.

Inwestorzy podpowiedzieli, że planują zaprosić graczy NFL do informacji i możliwości podpisywania autografów, a także wydarzeń zdrowotnych w swoich dyspensariach. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o leczeniu przewlekłego bólu i stanów zapalnych za pomocą marihuany leczniczej, a także zdobyć podpisaną piłkę nożną od Johnsona i kilku innych byłych graczy NFL.

Musimy przyznać, że podpisywanie autografów i imprezy wellness brzmią niesamowicie. Kto nie chciałby ustawić się w kolejce, aby odwiedzić PRIME dispensary location? My byśmy chcieli! Na razie fani będą musieli cierpliwie czekać, ponieważ Calvin Johnson, jego żona Brittney i partner Rob Sims pracują nad stworzeniem dodatkowych lokalizacji.

Główna w pełni usługowa placówka medyczna PRIME będzie znajdować się w Niles, Michigan. Zajmują się oni rewitalizacją historycznego, ale opuszczonego budynku Billiard Garden przy 1286 S. 11th Street. Johnson i Sims są inwestorami w krytą hodowlę o powierzchni 12.000 stóp kwadratowych w Webberville, Michigan. Inne małe, satelitarne lub w stylu bodegi dyspensaria medyczne zostaną otwarte w innych miastach w całym stanie.

Zdjęcie ilustracyjne: Google Maps