Nasiona konopi

Kanaba Fest 6 - Największe targi konopne w Gdańsku

Termin7 maja(sobota) od 11:00 do 19:00 oraz 8 maja (niedziela) od 11:00 do 18:00

Miejsce:Plenum. Doki 1/90b. (Wejście na targ od ulicy Elektryków, Gdańsk).

Bilety: 10 zł, 15 zł - za udział na 1 dzień, 15 zł - za udział na 2 dni. Do nabycia za pośrednictwem strony Going https://bit.ly/3ixNfvj

Więcej informacji: PL Kanabafest.pl oraz ENG Kanabafest.com

Ahoj!!! Łódź Kanaba Fest zawita w tym roku do Gdańska. Znajdziecie tam nie tylko najszybciej rozwijające się targi branżowe, strefę dla wystawców, ale także potężne dawki wiedzy o Waszej ulubionej roślinie, która towarzyszy człowiekowi od tysięcy na tysiące lat.

Kanaba Fest w tym roku przeniesie się do serca miejskiego życia - gdańskiego Plenum. To właśnie tam na powierzchni 3000 metrów kwadratowych zgromadzą się największe marki w Polsce i na świecie. Będzie można spotkać aktywistów, spróbować produktów najwyższej jakości, a także zapoznać się z najnowszymi wiadomościami konopnymi. Nasz statek konopny będzie również sprzedawał nasiona wystawcom. Jest to świetna okazja, jeśli szukasz czegoś nowego, aby dodać do swojej kolekcji lub nakarmić swoje papugi. Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzeniem się więcej o uprawie i nie masz nic przeciwko byciu onieśmielonym przez początek sezonu, znajdziesz mnóstwo świetnych rzeczy. Pachołki, młynki, bonga? To też mamy! Ale to nie wszystko. Czym w tym roku zaskoczą Was Juicy Fields, CBD Medicine i Hesi? Możecie przekonać się o tym sami!

Kanaba to coś więcej niż tylko wystawcy. Na festiwalu nie zabraknie również bezpłatnej strefy edukacyjnej, której organizatorami są Jakub Gjewski (Wolne Konopie), a ważnym elementem Mateusz Zbojna ("Open Our Eyes"). Na wykładach i panelach pojawią się eksperci, fitoterapeuci, influencerzy i aktywiści, którzy omówią konopie w wielu aspektach, w tym prawnych i prozdrowotnych.

Można też odpocząć na leżaku tuż przed nim, jeśli znudzą się wszystkie atrakcje. Jeśli chcecie odwiedzić Gdańsk z tej okazji, Plenum jest idealnym miejscem. Znajduje się ono w samym sercu stoczni przy słynnej ulicy Elektryków. Podczas targów następuje również oficjalne otwarcie ulicy.

W targach mogą wziąć udział dzieci i ich opiekunowie. Z tej okazji stworzyliśmy Strefę Dziecka. Animator zaprezentuje specjalnie przygotowane atrakcje dla Waszych pociech, a rodzic będzie mógł zapomnieć o byciu rodzicem.

Jesteśmy tutaj dla wszystkich. Nie ma znaczenia wiek, zawód, czy sytuacja finansowa. Konopie mogą być rośliną zaskakującą nawet dla najbardziej sceptycznych osób. Przyprowadź swoich przyjaciół i rodzinę, aby odkryć, co mają Ci do zaoferowania. Kanaba Fest to wydarzenie niepodobne do żadnego innego.

My również pomagamy Ukrainie kupując bilety na to wydarzenie. Każdy, kto kupi bilet, może zakupić dodatkowe bilety wsparcia lub przekazać darowiznę bezpośrednio w dniu imprezy. Cała kwota zostanie przekazana na rzecz Fundacji Otwarty Dialog (https://bit.ly/3Ld61UY).

Poniżej jeszcze kilka szczegółów dotyczących terminu. Maj zapowiada się w Polsce konopnie, bo kilkanaście dni później w Warszawie środowisko może mieć drugą szansę na spotkanie. Tym razem na organizowanym przez Wolne Konopie Marszu Wyzwolenia Konopi. Przejdzie on ulicami Warszawy 28 maja o godzinie 16:20 i rozpocznie się pod Kolumną Zygmunta.

Mamy nadzieję zobaczyć całą społeczność konopną zarówno na jednym, jak i drugim wydarzeniu, a także osoby dopiero rozpoczynające swoją podróż z tą niesamowitą rośliną. Zaplanujcie swoje majowe wakacje i dołączcie do nas w świętowaniu tej niesamowitej rośliny. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was na Kanaba Fest!