Nasiona konopi

Dziewiąta edycja Spannabis już w drodze

/* custom css */ .tdi_4_668.td-a-rec-img.tdi_4_668.td-a-rec-img img

Prawie 40 000 osób odwiedziło trzy dni targów w Barcelonie, w których wzięło udział 280 wystawców z całego świata, a łącznie 3000 uczestników. W tym roku Spannabis 2023 odbędzie się w dniach 10-12 marca. Jest to jedno z najbardziej popularnych i największych wydarzeń związanych z konopiami indyjskimi.

Spannabis to wyjątkowa okazja do spotkania profesjonalistów i ekspertów z branży konopnej, a także odwiedzających. Oferuje im platformę do wymiany pomysłów, doświadczeń i nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Jedną z naszych relacji możecie obejrzeć TUTAJ z wielokrotnych wizyt na tym wydarzeniu.

Będzie można wziąć udział w konferencjach z udziałem specjalistów i ekspertów z branży, a także odwiedzić stoiska, aby poznać produkty i usługi wszystkich wystawiających się firm konopnych.

Spannabis będzie również gospodarzem dziewiątej edycji World Hemp Conference. W konferencji tej wezmą udział wszystkie osoby zaangażowane w naukę, medycynę i politykę konopną. Dowiedz się więcej o dziewiątej edycji Spannabis i jak kupić bilety TUTAJ. Nas tam nie będzie!

/* custom CSS */ .tdi_3_262.td-a-rec-img.tdi_3_262.td-a-rec-img img

/* custom css */ .tdi_5_e78.td-a-rec-img.tdi_5_e78.td-a-rec-img