Nasiona konopi

Przechwycono 17 kilogramów haszyszu i marihuany [ZDJĘCIA/WIDEO].

/* niestandardowy css */ .tdi_4_31b.td-a-rec-img.tdi_4_31b.td-a-rec-img img

W ostatnim czasie stołeczni policjanci i funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego z Kielc "łowili". Zarekwirowali 17 kg haszyszu i ziela. Zatrzymano również 44-letniego właściciela towaru.

W operacji przeprowadzonej w Kielcach wspólnie z Zarządem CBŚP policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Stołecznej Policji ustalili, że mieszkaniec warszawskiej Pragi Południe zajmuje się sprzedażą dużych ilości haszyszu i ziela.

Czynności i zatrzymanie

Nieuzbrojeni funkcjonariusze natychmiast podjęli działania w celu zlokalizowania towaru.

Gdy przybyli na miejsce, zobaczyli podejrzanego opuszczającego garaż. 44-latek został zatrzymany. W trakcie przeszukania, zarówno garażu, jak i samochodu, policjanci ujawnili i zabezpieczyli pakunki, w których znajdował się hermetycznie zapakowany susz roślinny, kostki haszyszu, zgrzewarki oraz dwa worki foliowe służące do plombowania urządzeń. Znaleziono również pieniądze.

Mieszkanie zatrzymanego zostało przeszukane przez umundurowanych funkcjonariuszy. Zarekwirowano sześć telefonów komórkowych, dodatkowe pieniądze, ekskluzywne zegarki oraz woreczki z haszyszem i marihuaną. Policjanci zarekwirowali blisko pół kilograma haszyszu i ponad 17 kg marihuany, a także prawie 150 tysięcy złotych przyszłych kar.

/* Custom CSS */. .tdi_3_714.td-a-rec-img.tdi_3_714.td-a-rec-img img

44-latek jest już w policyjnym areszcie. Może mu grozić do 15 lat za kratkami.

/* Niestandardowy CSS */. .tdi_5_16f.td-a-rec-img.tdi_5_16f.td-a-rec-img img