Nasiona konopi

Pościg ulicami Warszawy jak w GTA! W samochodzie było zioło!

Pościg przez warszawską Pragę przypominał te, które widzieliśmy w filmach sensacyjnych czy kultowej grze GTA. Kierowca Mazdy, który nie zatrzymał się na sygnale, był ścigany przez kilka radiowozów. Swój rajd zakończył na ogrodzeniu posesji. W jego samochodzie znaleziono dużą ilość marihuany.

Pomimo użycia przez policjantów sygnałów świetlnych i dźwiękowych ostrzegających kierowcę Mazdy, ten kontynuował ucieczkę ulicami Pragi Północ. W trakcie pościgu umundurowani policjanci jednocześnie prosili o wsparcie inne radiowozy. Uciekający kierowca zdawał się nie zwracać uwagi na migające światła i sygnały z kilku radiowozów.

Uciekł pieszo po wjechaniu w płot. Szybko jednak został złapany i obezwładniony przez interweniujących funkcjonariuszy. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Warszawy.

W Mazdzie, którą uciekał, policjanci znaleźli marihuanę. Okazało się, że nie był to jedyny powód ucieczki. 21-latek był poszukiwany listem gończym w celu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego, a także ustalenia miejsca pobytu. Posiadał również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. O jego losie w najbliższym czasie zadecyduje sąd.

Źródło: https://kryminalki.pl