Nasiona konopi

Pierwszy w Polsce coffee shop otwarty!

Udało się!!! Po latach walki z systemem mamy efekt! Pierwszy w Polsce coffee shop otwarty! Zgodę na otwarcie coffee shopu wydał prezydent miasta Cieszyna pan Ryszard Macura przy porozumieniu z radą miasta. Dużą rolę odegrali również Czesi. Radni czeskiego Cieszyna pomogli przy organizacji i kwestiach formalnych.

W Cieszynie na ulicy Bielskiej 23 (obok sklepu z nasionami konopi nasionamarihuany.pl) powstało pierwsze w Polsce miejsce, gdzie możecie spokojnie zapalić marihuanę

. Jedynymi wymogami jest ukończenie 18 roku życia i posiadanie przy sobie dowodu osobistego. Wybór narazie nie jest oszałamiający i nie przypomina bogatej oferty holenderskich coffee shopow, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zadowoleni będą zarówno miłośnicy cięższych gatunków takich jak kush czy haze, jak też fani lekkich sativ. Możecie tu np. spróbować jamajskiej odmiany Marley’s strain.

Cieszyn Cannabis Club wykorzystał lukę w prawie, która dopuszcza na podstawie umowy miast partnerskich w Unii Europejskiej, sprzedaż marihuany.

W tym konkretnym przypadku współpracujące rada miejska polskiego i czeskiego Cieszyna doszła do porozumienia i dzięki temu udało się otworzyć Cieszyn Cannabis Club. Wnętrze Cannabis Club CieszynWnętrze Cannabis Club CieszynMarihuana dostępna w Coffee ShopieReklama nad wejściem do klubu

konopnegoNajbardziej zadowoleni z otwarcia Coffee Shopu są młodsi mieszkańcy Cieszyna oraz studenci tutejszych uczelni. Z badań statystycznych przeprowadzonych w Cieszynie, wynika również, że otwarcie Cieszyn Cannabis Club cieszy się ogólną społeczną akceptacją – aż 82% mieszkańców było za!

Prezydent Cieszyna życzy sobie, aby jego miasto już wkrótce stało się równie atrakcyjne dla turystów i tak samo często i chętnie odwiedzane jak Amsterdam. W rozmowie z nami powiedział, że życzy innym polskim miastom odwagi i determinacji do otwierania podobnych miejsc.

Trzymamy kciuki za „polski Amsterdam” i w przyszłym tygodniu jedziemy tam z kamerą zrobić dla Was ekskluzywny wywiad z właścicielami.