Nasiona konopi

Jakub Gajewski, wiceprezes Wolnych Konopi, apeluje o wsparcie.

W czwartek zapadnie decyzja w sprawie wiceprezesa Wolnych Konopi Jakuba Gajewskiego oraz rodziców prezesa WK Andrzeja Dleckiego. Zostali oni oskarżeni o wewnątrzwspólnotowy przemyt substancji psychoaktywnych w postaci konopi innych niż włókniste. Narkotyk miał być sprowadzany w celu ratowania życia.

"Jeśli zależy Ci na losie osób pokrzywdzonych przez niesprawiedliwy wymiar sprawiedliwości, możesz przyjść nas wesprzeć w tym czasie i w tym dniu." apeluje Jakub Gajewski na swojej stronie na Facebooku. Wyrok zostanie ogłoszony o godzinie 13:30 w czwartek, 28 marca, w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze.

Przypomnijmy, że wiceprezes Wolnych Konopi, o którym pisaliśmy w tym artykule, został aresztowany za przemyt oleju z konopi indyjskich w 2015 roku. Olej RSO służył jego ojcu do leczenia raka.

Apelujemy do wszystkich, którzy chcą normalizacji polityki narkotykowej w Polsce i są przekonani o niewinności Jakuba i państwa Doleckich o wsparcie ich poprzez udostępnienie tego linku: https://www.cannabisnews.pl/gajewski-apel/.

"Tylko wspólnymi siłami obywatele mogą przeciwstawić się władzy. Indywidualnie nie mamy szans" - dodaje w poście Jakub Gajewski. Zdjęcie można zobaczyć poniżej.

Czym jest olej RSO ijak się go wymawia? Czym jest olej z konopi indyjskich?
Poznaj historię Ricka Simpsona i jego stworzenia RSO, czyli Rick Simpson Oil.