Nasiona konopi

Sklep konopie.pl na sprzedaż! - Załóż własny biznes konopny

/* custom css */ .tdi_4_162.td-a-rec-img.tdi_4_162.td-a-rec-img img

Wyjątkowa okazja! Sklep Konopny.pl w sprzedaży

Działający od 7 lat, cieszący się dobrą opinią i zaufaniem klientów sklep Konopny.pl wystawiony jest na sprzedaż. Otworzyła się przed Tobą niepowtarzalna okazja do uruchomienia firmy e-commerce i poszerzenia swojego zasięgu w dynamicznej branży. Polski rynek produktów konopnych w ciągu najbliższych lat, jak już wiesz, urośnie do wielkości około 2 bilionów złotych.

Konopny.pl, znana marka z ponad 500 produktami, to nowoczesny i przyjazny dla użytkowników serwis internetowy. Klienci mogą szybko i łatwo znaleźć suplementy i inne produkty z konopi leczniczych dzięki sprawnej wyszukiwarce medycznej. Można błyskawicznie znaleźć odpowiednie produkty konopne, wpisując po prostu nazwę choroby lub dolegliwości. Jaki jest tego efekt? Przyspiesza decyzje zakupowe klientów i zmniejsza koszty pracy.

/* custom CSS */ .tdi_3_038.td-a-rec-img img.

Połączenie treści i wyników sprzedaży to klucz do udanej kampanii sprzedażowej

Kolejną jest domena Konopny.pl, która jest znana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Jest to domena istniejąca od 2015 roku, która również została stworzona przez założycieli marki.

Blog wpłynął na popularność strony wśród klientów i Google. Znajdują się na nim profesjonalne i merytoryczne artykuły dotyczące produktów konopnych, a także ich działania i zastosowania.

Konopny.pl posiada indywidualnie zaprojektowany layout, który buduje jego markę. Posiada spójną grafikę dla każdej strony, a także profesjonalnie obrobione zdjęcia wszystkich produktów.

Ważne są filtry produktów, które pozwalają na sprawne wyszukiwanie według marki, zawartości CBD czy pojemności. Klienci mogą też liczyć na dokładne opisy produktów, a także informacje o przechowywaniu, składzie i środkach ostrożności.

Przyszłościowy biznes w przyszłościowej branży

Dlaczego nie inwestować w Hempny.pl Ponieważ wartość branży konopnej w Polsce i na świecie wciąż rośnie i będzie rosła. Wartość branży w Polsce wzrosła ponad czterokrotnie w latach 2019-2021, z 210 mln do prawie 900 mln zł. To dopiero początek konopnego boomu nad Wisłą. Eksperci przewidują, że polski rynek będzie wart ok. 2,2 mld zł

Skontaktuj się z info@konopny.pl jeśli jesteś zainteresowany zakupem Sklepu Internetowego Konopny.pl

Link do oferty sprzedaży

Link do sklepu

/* custom CSS */ .tdi_5_371.td-a-rec-img img