Nasiona konopi

Bongo butelkowe najpopularniejsze w Olsztynie?

Wśród stosów śmieci zaśmiecających olsztyńskie ulice i trawniki najbardziej widoczne są plastikowe nakrętki z butelek pet. Przypadek? Mało prawdopodobne, ale są wyraźne ślady, które wskazują, że palenie marihuany przez bongo zrobione z butelki jest w tej okolicy bardzo popularne.

Kapsle od butelek z wypalonymi otworami na fifkę były podejrzane przez lokalną społeczność. Lokalni dziennikarze przeprowadzili szeroko zakrojone śledztwo, w tym z wykorzystaniem internetu.

Ujawnili też tę mroczną tajemnicę. Tak, ujawnili. Do palenia marihuany służą kapsle z charakterystycznym okrągłym wylotem. Potrzebna będzie również szklana beczka o pojemności 1,5 litra oraz plastikowy pojemnik. Ta metoda ma nawet swoją nazwę. Gazeta Olsztyńska podała, że specjaliści określają ją jako "wodospad".

Bongo to COVID-19 w Olsztynie

Wygląda na to, że ta domowa metoda palenia zioła jest bardzo popularna tu w Olsztynie. Wydrążone orzechy można znaleźć na Centralnym i Podzamczu oraz w parkach Kusocińskiego i Łynostrada. Poza tym nie ma ich zbyt wiele! Pandemia nie dotyka tutejszych palaczy ziół.

Twierdzą, że palą na zewnątrz z butelkowych bongo równie często jak przed restrykcjami COVID-19. Pozdrawiamy serdecznie i składamy najlepsze życzenia Olsztynowi i jego mieszkańcom.

Źródło: https://gazetaolsztynska.pl/