Nasiona konopi

Śmierć za gram marihuany! 19-latek nie żyje!

Policjanci interweniowali 9 marca w Legionowie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa narkotykowego. Dwóch podejrzanych zostało zatrzymanych za sprzedaż, posiadanie i nieodpłatne udzielanie narkotyków. Podczas interwencji jeden z mężczyzn zasłabł i stracił przytomność. Pomimo podjętych przez policjantów prób reanimacji i szybkiego przetransportowania go karetką do szpitala na leczenie, chłopak zmarł.

Legionowski prokurator wszczął śledztwo przeciwko funkcjonariuszom z paragrafu dotyczącego nieumyślnego spowodowania śmierci, niewykonania lub przekroczenia uprawnień.

Sekcja zwłok ujawniła fakt, że zmarły nastolatek prawdopodobnie połknął torebkę z marihuaną. Interwencja została przeprowadzona przez lekarzy. Odkryli oni, że nastolatek połknął torebkę z marihuaną. Spowodowało to niewydolność krążeniowo-oddechową, która była bezpośrednią przyczyną.

Zamieszki

Około 800 młodych ludzi protestowało ku pamięci tragicznie zamordowanego Rafała W, w niedzielę (15.03), o godzinie 20:00 pod Komendą Powiatową Policji w Legionowie. Pokojowy protest szybko przerodził się w regularne zamieszki.

Źródło: www.legio24.pl