Nasiona konopi

Terapia wysokowydajną marihuaną

/* custom css */ .tdi_4_7bb.td-a-rec-img.tdi_4_7bb.td-a-rec-img img

Ponad pięć lat temu Polska zalegalizowała medyczną marihuanę. Wciąż trwa kontrowersyjna kwestia terapii marihuaną z użyciem leku, który można otrzymać w aptece na receptę. Choć leczenie medyczną marihuaną jest możliwe z pomocą specjalistów z kliniki marihuany, to nie dla każdego jest ono przystępne. W przypadku legalnej cannabis sativa sytuacja jest jednak nieco inna.

Rewolucja na rynku konopi

Od 2005 roku medyczna marihuana jest w Polsce dostępna na receptę. Przeznaczona jest dla pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, silnym bólem spowodowanym chorobą nowotworową, padaczką lekooporną.

Ze względu na wysoką cenę, około 70 zł za gram, marihuana do celów medycznych nie jest dostępna dla wszystkich pacjentów. Miesięczny koszt terapii konopiami może wynosić od kilku tysięcy do kilkuset złotych.

Możliwość spadku ceny leku będzie możliwa, gdy udostępniona zostanie krajowa uprawa medycznej marihuany z całym zapleczem technologicznym. Obecnie lek jest importowany z Kanady i Niemiec.

/* custom CSS */ .tdi_3_e3e.td-a-rec-img img.

Bez względu na to, na jaką medyczną marihuanę możemy sobie pozwolić, na polskim rynku trwa boom i rewolucja na produkty konopne. Należą do nich oleje cbd, suszone nasiona konopi oraz wiele innych produktów spożywczych wytwarzanych z nasion konopi.

Te suplementy diety i artykuły spożywcze nie mają działania psychoaktywnego. Wynika to z niskiej zawartości THC, związku psychoaktywnego, który występuje w dużych ilościach zarówno w marihuanie medycznej, jak i rekreacyjnej.

Produkty konopne stają się w Polsce coraz bardziej popularne, zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Są zdrowe i coraz bardziej popularne wśród polskich konsumentów. Jeden na pięciu Polaków twierdzi, że stosował lub stosuje olej CBD na stres i bezsenność, a także na łagodzenie bólu i stanów zapalnych. To czołowe powody, dla których Polacy wybierają suplementację CBD.

Pierwsza polska spersonalizowana terapia konopna

Re: kliniki, która skupia się na spersonalizowanej terapii konopnej, to kolejna innowacja na polskim rynku konopnym. Placówka ta jest w stanie spersonalizować terapię konopną dzięki współpracy najwyższej klasy specjalistów i lekarzy.

Dr Grzegorz Futkowski, główny wynalazca kliniki konopi, ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu biznesów zarówno w sektorze farmaceutycznym, jak i badań klinicznych.

Re: Nowoczesna technologia umożliwiła klinikom opracowanie nowego systemu personalizacji terapii konopiami. Specjaliści mogą suplementować się wysokiej jakości olejkami CBD. Klinika jako jedyna w kraju uprawia konopie siewne.

Wszystko to skutkuje skutecznym leczeniem stresu, zmęczenia, silnych bólów i bezsenności. Odwiedź oficjalną stronę internetową placówki, aby uzyskać więcej informacji na temat spersonalizowanej terapii konopnej re: kliniki.

/* custom CSS */ .tdi_5_bef.td-a-rec-img img.