Nasiona konopi

Erik Kulm Jr. przyznaje się do palenia z mamą

/* niestandardowy css */ .tdi_4_996.td-a-rec-img.tdi_4_996.td-a-rec-img img

Erik Kulm Jr. w programie Kuby Wojewódzkiego powiedział: "W każde święta robiliśmy jajecznicę". Aktor przyznał, że jego ulubionym wspomnieniem jest palenie zioła z mamą.

Eryk Kulm Jr. zdradził w programie Kuby Wojewódzkiego więcej szczegółów na temat jarania z mamą.

Z nikim innym nie paliłem tak dużo blantów, jak z nią. To był wielki hit! powiedział aktor. Zaczął wspominać wakacje, kiedy rodzina paliła trawkę.

- Śmiałem się, bo moja mama miała na myśli "na czajniku". Zawsze paliliśmy w święta, żeby zjeść jeszcze więcej. Wyobraź sobie, że siedzimy przy stole mojej mamy i namówiliśmy mojego ojca, żeby z nami jadł. Siedzimy z babcią, która nie słyszy, drugą babcią i siostrą. Jesteśmy tupani jak gnojki. Już się śmieję, bo babcia opluła moją drugą siostrę, która siedziała po przeciwnej stronie stołu. Moja siostra: "Pluła na mnie!". Z tak daleka!" "I tak się śmialiśmy, kiedy tam leżeliśmy", wspomina Erik Kulm Jr.

Aktor powiedział również, że kiedy on i jego matka palili razem zioło, oglądali Kabaret Starszych Panów. To były wspaniałe czasy. Erik Kulm Jr. przyznał, że obecnie nie pali trawki.

/* Niestandardowy CSS */. .tdi_3_121.td-a-rec-img.tdi_3_121.td-a-rec-img img

Źródło: https://plejada.pl/

/* niestandardowy css */ .tdi_5_35b.td-a-rec-img.tdi_5_35b.td-a-rec-img img