Nasiona konopi

Kto ich potrzebuje? Rozpoczęcie projektu edukacyjnego na temat konopi!

/* niestandardowy css */ .tdi_4_bb6.td-a-rec-img.tdi_4_bb6.td-a-rec-img img

Najnowszy numer ZetHy będzie dostępny na kanale Travisco 20 października 2023 roku: Utwór dotyczy marihuany, czyli tematu, do którego kielecki raper często nawiązuje. Jak pokazał jego tegoroczny występ na Marszu Wyzwolenia Konopi, wspiera on działania aktywistów walczących o liberalizację przepisów dotyczących posiadania marihuany. Singlem rozpoczyna swój nowy projekt Komu To Potrzebne.

Komu To Potrzebne ma na celu zjednoczenie aktywistów i naukowców, edukatorów, artystów i influencerów. Od viralowych pytań minęło już 12 lat, ale w naszym kraju nadal można trafić do więzienia za posiadanie kilku gramów marihuany.

Postanowiliśmy zebrać przedstawicieli różnych społeczności pod jednym sztandarem, aby głośno odpowiedzieć na to pytanie. Projekt rozpoczął się od numeru Zeciaka, a jego kolejną częścią jest rozmowa Mestosława z Dorotą Szadkowską na temat uzależnienia od marihuany. (), a zapis tej rozmowy pojawił się na stronie Fundacji Otwieram Oczy (https://otwieramyoczy.pl/lekarz--about-cannabis-addiction-who-needs-it/). Dorota Rogowska Szadkowska, jest doktorem nauk medycznych i autorką publikacji na temat leczniczego zastosowania marihuany. Mestosław jest twórcą kanałów edukacyjnych i aktywistą. Jest członkiem zarówno Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej (PDPN), jak i Społecznej Inicjatywy Narkopolitycznej. Projekt będzie nadal publikowany w kanałach Mestosława, fundacji zajmującej się prawami pacjentów medycznej marihuany.

/* Niestandardowy CSS */. .tdi_3_b75.td-a-rec-img.tdi_3_b75.td-a-rec-img img

Zakładamy, że to nie koniec historii zarówno dla artystów, jak i aktywistów. Wiadomości artystyczne i naukowe związane z projektem można śledzić pod #comutopropriate.

/* Niestandardowy CSS */. .tdi_5_bbc.td-a-rec-img.tdi_5_bbc.td-a-rec-img img