Nasiona konopi

Kolorowe galaretki z dodatkiem ziół i haszyszu

/* niestandardowy css */ .tdi_4_065.td-a-rec-img.tdi_4_065.td-a-rec-img img

Były to po prostu kolorowe żelki wyprodukowane przez znaną firmę. Jak się okazało, były one nafaszerowane THC. 32-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem ich posiadania i wprowadzania do obrotu.

W 152 opakowaniach znaleziono marihuanę i haszysz z napisami znanej firmy spożywczej. Miały one trafić na rynek wraz z 300 g ziela konopi i 1 120 g haszyszu.

Przestępcy produkujący środki odurzające lub substancje psychotropowe nie respektują granic. Podczas niedawnej operacji antynarkotykowej w stolicy funkcjonariusze policji znaleźli, oprócz innych zakazanych substancji, żelki w różnych kolorach zawierające narkotyk Delta-9THC.

Właścicielem kolorowych, słodkich wyrobów był 32-letni mieszkaniec Bielan. Policjanci prowadzili obserwację, której celem było ustalenie, kto jest królem żelków z THC.

Zauważyli, że interesujący ich mężczyzna, wraz z kolegą, wynosił paczki z mieszkania i umieszczał je w stojącym nieopodal samochodzie marki Chrysler. Policjanci postanowili więc działać. Policjanci przeszukali samochód i znaleźli butelki z niezidentyfikowaną substancją oraz żelki" - mówi rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Podczas przeszukania mieszkania, a także innego pojazdu użytkowanego przez 32-latka, umundurowani policjanci znaleźli i skonfiskowali wagę elektroniczną, zgrzewarkę próżniową z foliowymi opakowaniami oraz elektroniczne urządzenie do drukowania etykiet.

/* Niestandardowy CSS */. .tdi_3_e90.td-a-rec-img.tdi_3_e90.td-a-rec-img img

32-letni mężczyzna został już aresztowany. Może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Źródło: https://tvn24.pl/

/* custom css */ .tdi_5_615.td-a-rec-img.tdi_5_615.td-a-rec-img img