Marihuana lecznicza

Jak kupić trawkę online w Kalifornii

Jak kupić zioło online w Kalifornii

Posted by Lori Ann Reese on 09/04/2020 in How-Tos

Zawartość medyczna recenzja przez Dr Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Nic nie pobije dostawy do domu. Możliwość usiąść na telefonie, przeglądać produkty, złożyć zamówienie i uzyskać wszystko, czego potrzebujesz, aby być dostarczane bezpośrednio do drzwi wejściowych. Dla niektórych osób jest to znaczne ułatwienie i oszczędność czasu. Dla pacjentów z medyczną marihuaną, którzy nie mają dostępu do transportu, jest to bardzo ważna usługa.

W miarę rozwoju programów medycznej marihuany i licencjonowanych dyspenserów dla dorosłych lub rekreacyjnych w Kalifornii, opcja dostawy wreszcie się pojawiła. Kupowanie trawki online w Kalifornii jest łatwe zarówno dla użytkowników rekreacyjnych, jak i zarejestrowanych pacjentów, którzy potrzebują medycznej marihuany. Ale jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań, które konsumenci mają o zakupie California trawki online.

Jak stary muszę być, aby kupić Kalifornii marihuany?

Musisz być w wieku 21 lat lub starszych, aby kupić Adult-Use lub rekreacyjnej marihuany w Kalifornii. Mieszkańcy z kwalifikujących warunków medycznych, którzy są zarejestrowani pacjenci mogą kupić marihuanę, jeśli są w wieku 18-20 lat bez zgody rodziców.

Mieszkańcy Kalifornii z chorobami przewlekłymi lub wyniszczającymi objawami poniżej 18 roku życia muszą mieć wyznaczonego opiekuna. Opiekun będzie widniał na karcie medycznej marihuany dla osoby niepełnoletniej i jest odpowiedzialny za omawianie leczenia marihuaną. Opiekunowie są również odpowiedzialni za zakup produktów, nadzorowanie zalecanych dawek terapeutycznych oraz zakup akcesoriów.

Gdzie mogę kupić trawkę online w Kalifornii?

Zakup marihuany z dyspensarium, który nie jest stan licencjonowany jest nielegalne. Jeśli jesteś mieszkańcem Kalifornii i kupić trawkę z nielicencjonowanego dystrybutora, nie są chronione prawnie przez prawo stanowe do konsumpcji marihuany. Jeśli nie możesz udowodnić, gdzie kupiłeś marihuanę, możesz zostać oskarżony o jej posiadanie. Może to obejmować wykroczenia lub przestępstwa.

Celem licencjonowania dyspensariuszy w Kalifornii jest zapewnienie, że elementy przestępcze są usuwane z produkcji, dystrybucji i procesu sprzedaży. Zakup zioła z dystrybutora, który nie jest licencjonowany w Kalifornii może być uznane za "Black Market" marihuany.

Poszukaj w Internecie medycznej marihuany, marihuany rekreacyjnej, lub poradni, które obsługują oba typy klientów. I zapytaj (przed zakupem) o ich status licencji, aby legalnie chronić siebie.

Jakie rodzaje produktów z konopi indyjskich można kupić w Kalifornii?

Kalifornia udostępniła prawie każdy produkt z konopi indyjskich dla mieszkańców stanu. Zarówno użytkownicy rekreacyjni, jak i pacjenci z medyczną marihuaną mają dostęp do tego samego rodzaju produktów z dyspensariatów. I można je zamówić online.

    Należą do nich:KoncentratyDiblesKwiaty do palenia (cały kwiat)Olejki do waporyzacji (Vape Carts)Aplikacje (nalewki lub plastry skórne)

Kalifornia jest znana z posiadania szerokiego wyboru produktów edibles. I smakują niesamowicie, zapewniając jednocześnie różne poziomy dawek od łagodnych do nie tak łagodnych. Jadalne rodzaje obejmują gumy, ciasteczka, batony śniadaniowe, konopie indyjskie napoje (napoje gazowane, gorąca czekolada, kawa zimna brew, herbaty). Istnieje również kilka fantastycznych odmian jadalnych pokrytych czekoladą (wszystko), w tym suszone owoce.

Jaki rodzaj metod płatności są akceptowane przez Kalifornii Dispensaries?

Większość licencjonowanych dyspensariów akceptuje teraz gotówkę i główne karty kredytowe, takie jak Visa i Mastercard. Ale w Kalifornii i w całym kraju, metody płatności za medyczną marihuanę i rekreacyjne zioło były skomplikowane. Należy pamiętać, że marihuana jest nadal zakazanym przez Federację narkotykiem z listy 1.

Banki nie chciały naruszać prawa federalnego, aby przetwarzać płatności dla firm zajmujących się handlem roślinami i produktami z konopi. Niektóre branże pomocnicze, takie jak trucking i logistyka, magazynowanie, sprzedaż sprzętu rolniczego itp. są wyłączone z tej polityki.

Następnie w maju 2020 r. uchwalono ustawę o bezpiecznej bankowości. Zapewniło to ulgę instytucjom finansowym, umożliwiając im ochronę przed ściganiem za przetwarzanie płatności związanych ze sprzedażą marihuany. Teraz możesz użyć każdej z głównych kart kredytowych, a w zależności od banku, możesz również użyć karty debetowej Visa lub Mastercard do zakupów.

Jaką ilość marihuany mogę kupić online miesięcznie, jeśli mieszkam w Kalifornii?

Jeśli masz 21 lat lub więcej, możesz kupić do 28,5 grama (trochę więcej niż uncję) marihuany. Możesz również posiadać do 8 gramów koncentratu marihuany. I (jeśli masz zielonego kciuka) sześć żywych roślin.

Mieszkańcy Kalifornii w wieku od 18 do 20 lat mogą posiadać do 8 uncji marihuany i 12 żywych roślin. Ale tylko jeśli jesteś posiadaczem karty medycznej marihuany w dobrej kondycji w programie stanowym Kalifornii. Wymaga to rekomendacji lekarza.

Każdy mieszkaniec posiadający więcej niż dozwolona ilość w swoim posiadaniu może podlegać karom prawnym. Dorośli powyżej 21 roku życia mogą również "podarować" do jednej uncji miesięcznie marihuany innej osobie dorosłej.

Czy mogę kupić zioło z różnych Kalifornii Dispensaries?

Oczywiście. Jeśli masz kartę medycznej marihuany, masz swobodę zakupu od licencjonowanego dystrybutora rekreacyjnego lub centrum leczenia medyczną marihuaną. Będziesz musiał tylko dostarczyć swoją kartę identyfikacyjną marihuany medycznej Kalifornii, jeśli kupujesz od licencjonowanego dystrybutora medycznego. Będziesz potrzebował wydanego przez rząd dokumentu tożsamości ze zdjęciem w celu weryfikacji wieku w punkcie sprzedaży rekreacyjnej.

Co jeśli nie podoba mi się zioło kupione online?

Podobnie jak w przypadku zakupu żywności, nie będziesz mógł zwrócić swojej marihuany, jeśli nie będziesz z niej zadowolony. Jedynym wyjątkiem może być otrzymanie marihuany, która jest zanieczyszczona. Na przykład, jeśli otworzysz pojemnik z całym kwiatem, a tam jest pleśń. Albo insekty (to się może zdarzyć). Dozownik przyjmie wtedy zwrot jako dowód na istnienie problemu i wyda Ci zwrot pieniędzy lub wymianę.

Jeśli jednak nie ma nic złego w marihuanie, którą zamówiłeś online, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy. Niektóre sklepy mogą zaoferować Ci zniżkę na przyszłe zakupy, jako część ich wysokiej jakości obsługi klienta.

Czy mogę też kupić online bonga i akcesoria?

Oczywiście. Pamiętaj jednak, że wybór akcesoriów dostępnych online na stronach internetowych sprzedawców może nie być kompletny. Niektóre dyspensaria mają duży zapas szklanych rur, papierów konopnych, vaporizers i innych akcesoriów, które mogą nie być przedstawione na stronie internetowej; jeśli szukasz czegoś "specjalnego", możesz chcieć sprawdzić Amazon szerszy wybór akcesoriów.

Czy Kalifornia Dispensaries dostarczyć zioło, jeśli nie jestem w domu?

Dostawa marihuany jest teraz legalne w Kalifornii. Ale procedura zamawiania marihuany online jest taka sama, jak kupowanie jej osobiście w punkcie sprzedaży. Jesteś zobowiązany do przedstawienia dowodu zamieszkania (że mieszkasz w Kalifornii). Musisz również przedstawić dowód tożsamości ze zdjęciem, który określa, że masz więcej niż 21 lat, zanim złożysz zamówienie.

Jeśli chodzi o dostawę, to nie jest jak Amazon. I to też jest dobre! Jeśli Twoje paczki są narażone na okazjonalnego "Pirata z ganku", wyobraź sobie, jak szybko pudełko z roślinami zniknęłoby z Twoich drzwi frontowych? Zniknęło w 60 sekund!

Kiedy zamawiasz marihuanę online w Kalifornii, musisz być w domu, aby zaakceptować dostawę swoich produktów. Członek rodziny lub przyjaciel nie może odebrać dostawy za Ciebie. Dispensaries pomogą Ci, umożliwiając zaplanowanie okna dostawy dla Twojej wygody. Nie zapomnij też przygotować przy drzwiach dokumentu tożsamości ze zdjęciem wydanego przez rząd. Będziesz musiał je pokazać, aby odebrać zamówienie. Takie jest prawo.